Prenájom EKOLINE

Šetríme Vaše investície:

Neplatíte za stroj

Neplatíte za toner

Neplatíte za servis

Platíte len za kópiu

Aktuálna akcia

Čo je EkoLine?

Copy Office ponúka prenájom nielen nových multifunkčných laserových tlačiarní (operatívny prenájom), ale aj použitých zariadení EkoLine.

V centre našej pozornosti je aj starostlivosť o životné prostredie. Nekončíme pri recyklácii zariadení, spotrebného materiálu plastov a papiera, ale ideme ďalej a snažíme sa repasáciou „oživiť“ použité zariadenia. So zariadeniami EkoLine chceme prispieť k zníženiu dopadu našich produktov na životné prostredie.

Na rozdiel od operatívneho prenájmu pri prenájme EkoLine neplatíte mesačné splátky za prenajatý kopírovací stroj. Platíte iba za vyhotovené kópie. V cene za kópie sú zahrnuté služby za servis a dodávku spotrebného materiálu.

Porovnanie Operatívny prenájom vs EkoLine

Čo znamená ak je zariadenie REPASOVANÉ?

Vo veľkých firmách alebo úradoch dochádza po určitom období (4-5 rokov) k výmene kancelárskych zariadení (multifunkčných kopíriek alebo tlačiarní) za novšie, výkonnejšie produkty.
Nakoľko sa už viac ako 20 rokov venujeme prevažne operatívnemu prenájmu (tj. prenájmu nových multifunkčných laserových tlačiarní), po skončení zmluvnej doby prenájmu máme k dispozícii zariadenia, ktoré sa nám vrátili od našich zákazníkov (keď sa rozhodli pre novší model).
Vďaka presnej evidencii o každej multifunkčnej kopírke a tlačiarni Vám v rámci prenájmu EkoLine vieme ponúknuť kvalitné a bezporuchové zariadenia, ktoré prešli kompletnou diagnostikou, vyčistením a výmenou chybných dielov.

Pre aké druhy repasovaných kopírovacích zariadení sa môžete rozhodnúť?

  • čiernobiele multifunkčné kopírky Nashuatec - informácie o cenách získate po vyplnení formulára
  • farebné multifunkčné kopírky Nashuatec - informácie o cenách získate po vyplnení formulára

Podľa dĺžky trvania prenájmu poskytujeme:

  • krátkodobý prenájom - doba prenájmu do 2 týždňov
  • strednodobý prenájom - doba prenájmu od 2 týždňov do 1 roka
  • dlhodobý prenájom - doba prenájmu viac ako 1 rok

Vyplnením priloženého formulára môžete ušetriť čas a peniaze pri hľadaní toho správneho produktu, alebo nás môžete kontaktovať priamo na tel. 02/48202002