GelJet

Vedeli ste, že farebná tlač môže byť rovnako lacná ako čiernobiela?

Možno sa Vám zdajú Vaše čiernobiele dokumenty nevýrazné a na zakúpenie drahej farebnej tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia nemáte dostatok financií. Vhodným riešením pre Vás by mohlo byť farebné multifunkčné zariadenie Nashuatec Aficio SG3100SNw, ktoré Vám umožní farebnú tlač za cenu čiernobielej.

Čo prináša GelJet technológia?

...rovnaké náklady na čiernobielu a farebnú tlač

ECONOMY farebná tlač na zariadeniach najnovšej generácie využívajúcich viskózny atrament (gél) znižuje Vaše prevádzkové náklady. Množstvo gélu pri ekonomickej tlači je upravené tak, aby bol obraz aj text dostatočne ostrý. Celkový súčet spotreby všetkých farieb gélu je rovnaký ako množstvo spotrebovaného atramentu alebo toneru pri čiernobielej tlači.

...riešenie pre malé firmy

Zvlášť pre malé a stredné podniky sú náklady na farebné multifunkčné zariadenia príliš vysoké. S novou GelJet technológiou sa farebná tlač stáva prístupnou aj pre tento segment.

...kvalitnú a rýchlu tlač

Použitím tekutého gélu namiesto tradičného tonera alebo atramentu sa dosiahne vode a svetlu odolná tlač dokumentov. Hlavnou výhodou je, že gél vyschne hneď po kontakte s papierom a tak sa obraz nerozpíja a výtlačok je okamžite pripravený na používanie.
GelJet zariadenie na rozdiel od atramentových tlačiarní má schopnosť tlačiť automaticky aj obojstranne. Rýchlosť tlače je rovnaká pre farebné ako aj čiernobiele výtlačky - 29 strán za minútu.

...šetrí nielen Vaše náklady, ale aj životné prostredie

Medzi ďalšie výhody používania GelJet technológie patrí možnosť používania bežného kancelárskeho papiera namiesto špeciálneho papiera určeného pre laserové resp. atramentové zariadenia a nízka spotreba energie.

Aktuálne prebiehajúca akcia