Print Non Stop*

Pri vyčíslovaní nákladov súvisiacich s prevádzkou tlačiarní a multifunkčných kopírovacích strojov sa zohľadňujú väčšinou priame náklady /cena zariadenia, tonerov, servisu/, prehliadané sú však často nepriame náklady, ktoré môžu niekedy tvoriť výraznejší podiel.

Riešenie, ako znížiť náklady až o 30% a dostať ich pod kontrolu je veľmi jednoduché.

Softvér PRINT NON STOP monitoruje stav tlačového zariadenia a servisná organizácia sa stará o všetko ostatné. Všetky náklady a povinnosti servisnej organizácie sú vopred stanovené.
Zákazník platí len za vyhotovené kópie a získa navyše online informácie o svojej tlači.

V čom spočívajú výhody používania softvéru PRINT NON STOP?

 1. Vaša tlačiareň sa nezastaví.

  PRINT NON STOP automaticky diagnostikuje technické problémy a informuje o každej spotrebovanej cartridge. COPY OFFICE zabezpečí servis a dodávku tonerov vždy, keď je to potrebné.

 2. Fakturácia len raz mesačne.

  S PRINT NON STOP platíte iba za každú vytlačenú stranu, čiže len za to, čo naozaj použijete. A peniaze si už neviažete v nadbytočných zásobách. Už nikdy sa vám nestane, že toner nevytlačí toľko strán, ako uvádza výrobca.

 3. Zásoby tonerov sú minulosťou.

  S PRINT NON STOP ich nepotrebujete. S nami si môžete byť istí, že vo Vašej tlačiarni alebo kopírke sa toner nikdy neminie. Stav tlačiarne a kopírovacieho stroja môžete sledovať online, ale len ak ste zvedaví. COPY OFFICE zabezpečí, aby bola cartridge vymenená ešte pred úplnou spotrebou.

 4. Získate prehľad o Vašej tlači.

  S PRINT NON STOP budete mať Online k dispozícii informácie o čase tlače a počte vytlačených strán na každom zariadení. V prípade lokálneho pripojenia môžete monitorovať aj názov tlačeného súboru.

Pre aké služby sa môžete rozhodnúť?

Print Non Stop* poskytuje flexibilné možnosti platby za stranu:

 • Za spotrebný materiál. Vymeníme spotrebný materiál práve včas, pred jeho úplnou spotrebou.
 • Za servis zariadenia. Ak sa Vaša kopírka alebo tlačiareň pokazí, alebo vyžaduje servis, nebude Vám to účtované.
 • Za prenájom zariadenia. V prípade, že potrebujete novú tlačiareň resp.multifunkčný kopírovací stroj, alebo chcete aktualizovať Váš súčasný tlačový park, môžete začať aj keď práve na to nemáte financie.

Print Non Stop poradca Vám rád pomôže začať s Vaším non stop tlačovým systémom.