O Firme

copyoffice.sk

V šachu, rovnako ako v živote, sú pre úspech nevyhnutné vedomosti, tvrdá práca a kus šťastia. /Viswanathan Anand/.

Firma COPY OFFICE s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako dovozca a predajca mulfifunkčných laserových tlačiarní značky Ricoh. Za toto obdobie sa vyprofilovala na poskytovateľa komplexných tlačových riešení v oblasti využívania kancelárskej techniky s dôrazom na znižovanie nákladov na vlastníctvo (TCO - Total costs of ownership).
V súčasnosti sa firma venuje poskytovaniu služieb v oblasti prenájmu, predaja a servisu multifunkčných laserových tlačiarní a on-line tlače dokumentov vo vlastnom copy shope.

Za každou firmou stoja ľudia a ich príbehy.
Pozrite si ten náš.

Ako to všetko začalo?

Počiatky firmy sa viažu ku koncu roku 1991. Vtedy bolo na Slovensku zaregistrované obchodné zastúpenie firmy CITY OFFICE International ltd. so sídlom v Londýne.
500 libier na zaplatenie prenájmu priestorov a kamión použitých strojov, to bol kapitál, s ktorým začali dvaja "nešťastníci" svoju skúšku o prežitie. Úloha bola jasná: predať stroje a poslať peniaze. Iróniou osudu je, že dnes sme jedinou pamiatkou na kedysi najväčšiu firmu na svete, ktorá sa zaoberala predajom použitých kopírovacích strojov.
V roku 1994 sme sa osamostatnili od materskej firmy a zmenili názov firmy na COPY OFFICE s.r.o.

Špecializujeme sa na prenájom.

Zahraničné firmy, ktoré prichádzali na Slovensko, hľadali možnosť prenájmu nových zariadení a tak sme v roku 1995 začali s našimi prvými pokusmi v tejto oblasti. Od tých čias sme dostali prenájom kopírovacích a multifunkčných strojov na vysokú kvalitatívnu a systémovú úroveň a sme pripravení vyhovieť prakticky akýmkoľvek požiadavkám zákazníka.
To, čo si však ceníme najviac, je vernosť našich zákazníkov. Naši prví zákazníci sú nám verní dodnes.
Medzi našich spokojných zákazníkov patria tak veľké zahraničné firmy, ako aj malí živnostníci. Skrátka snažíme sa porozumieť každému a vyhovieť jeho individuálnym potrebám. Počúvanie problémov zákazníka a spoločné hľadanie riešení nás samotných posúva dopredu.

 

Copy Office s.r.o. je držiteľom certifikátov

                                                       

copyoffice.sk