Green Line Pro C901

copyoffice.sk

Hľadáte výkonné riešenie ktoré nevyžaduje vysoké počiatočné investície?

Vyštartujte s novou generáciou Nashuatec Pro ™ C901 rýchlosťou 90 strán A4 za minútu a získajte vynikajúcu kvalitu tlače a vyššiu produktivitu s kratšou dobou spracovania úloh.

Pro™C901 Nová definícia digitálnej tlače pre profesionálov

 • Mimoriadna kvalita tlače

 • Vysoký výkon

 • Maximálna produktivita

 • Široká podpora médií

 • Mimoriadna odolnosť

 • Prispôsobenie tlače na mieru

Nashuatec Pro ™ C901 ponúka cenovo dostupné digitálne riešenie vhodné aj pre zákazníkov, ktorí chcú preraziť v segmente vysoko výkonných farebných digitálnych zariadení.
Pružnosťou práce, podávaním papiera, inline dokončovaním pri každom objeme tlače, či už nízkom alebo vysokom a presnosťou farieb sa pri tomto systéme približuje digitálna tlač ku kvalite ofsetovej tlače.
Nashuatec Pro ™ C901 poskytuje možnosť prispôsobenia tlače na mieru, ktorú ofsetová technológia ponúknuť nedokáže.

Tlač vo výnimočnej kvalite.

Chemický PXP ™ toner a technológie s nižším obsahom oleja so zvýšenou taviteľnosťou zabezpečujú vyššiu presnosť, spoľahlivosť, pružnosť a jednoduchšie použitie farebného produkčného systému ako kedykoľvek predtým.
Vzhľadom na to, že tonerové zrná sú menšie a homogénnejšie, vytvára sa ostrý a konzistentný poltónový obraz schopný konkurovať kvalite ofsetu.
Technológia nižšieho obsahu oleja v spojení s novou papierovou separačnou jednotkou, vyhladzuje dráhu papiera pri tlači na ľahký kriedový papier.

copyoffice.sk

Vynikajúce výsledky a konzistencia farieb sa dosiahnu pri všetkých hmotnostiach papiera vrátane ťažkých, potiahnutých textúrou a špeciálnych papierov.

Najrýchlejšie zariadenie vo svojej triede.

copyoffice.sk

Rýchlosť tlače dosahuje 90 A4 farebných strán za minútu v duplexnom móde.
Dokáže spracovať materiály do formátu SRA3 s max. hmotnosťou 300 g/m2 bez obmedzenia rýchlosti.
Integrované plnofarebné skenovanie, kopírovanie a ukladanie dokumentov je navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na zachytenie presného obrazu.

Vysoká produktivita.

Nashuatec Pro ™ C901 prináša vyššiu produktivitu s kratšou dobou spracovania úloh.

 • Nový chladiaci systém prenosového pásu s priamou dráhou chladí papier ihneď po zažehlení, čím sa dosahuje stabilná produkčná rýchlosť pri všetkých druhoch papiera.
 • Technológia vzduchovej asistencie na vstupných podávačoch zaručuje spoľahlivé a rýchle vkladanie papiera a zabezpečuje jeho hladkú a plynulú dopravu v rámci celého zariadenia.
 • Výmena tonera v priebehu tlače umožňuje plynulé spracovanie úloh bez prerušenia.
 • Užívateľsky meniteľné jednotky (sady ORU) pomáhajú redukovať náklady a požiadavky na obsluhu a maximalizovať výkon. Skúsení operátori môžu vymeniť kľúčové komponenty bez toho, aby museli čakať na servisného technika a tým optimalizovať kvalitu obrazu a minimalizovať straty času.

Rozsiahla knižnica médií.

Všetky potrebné nastavenia pre tlač špeciálnych médií sú uložené v knihovni médií. Operátor iba vyberie konkrétnu prácu z katalógu podľa jej názvu. Navyše môže zadať až do 1000 možností vlastného nastavenia a vyladiť si ich vďaka jemnému nastaveniu až kým nedosiahne očakávaný výsledok.

copyoffice.sk

Tlač, ktorá reaguje na potreby trhu.

Direct mail je výrazne rastúcou oblasťou digitálnej tlače, ktorá sa rozvíja spoločne s tým, ako zákazníci a agentúry prechádzajú zo štandardných materiálov na cielené personifikované kampane. Nashuatec Pro C901 umožňuje využiť možnosti, ktoré ofsetové tlačiarne nemôžu poskytnúť.

Široká podpora médií.

 • Svoju ponuku môžete rýchle rozšíriť o baliace materiály, obálky, priame zásielky reklamných materiálov a vizitky.
 • Podpora tlače na štruktúrované materiály – nová pokročilá technológia prenosu tonera spolu s novou technológiou elastického prenosového pásu umožňujú dokonalý prenos aj na textúrovaný papier.
 • Zariadenie tiež podporuje presnú registráciu hrubého papiera 300 g/m2 ktorý je ideálny na tlač vizitiek a propagačných materiálov.

copyoffice.sk

Mimoriadna odolnosť.

Toto digitálne tlačové zariadenie je vhodné pre každodennú prevádzku vďaka robustnej a odolnej konštrukcii.
Mesačné zaťaženie predstavuje 350 000 strán formátu A4 a celková životnosť stroja je 21 miliónov strán.

ŠPECIFIKÁCIA PDF

Pozrite si aj čiernobiely digitálny produkčný stroj GREEN LINE PRO 907EX