loading1
loading2

Prišli ste vo svojom podnikaní do bodu, kedy potreby tlače presahujú možnosti bežných zariadení, no investície do nových produkčných zariadení sú pre Vás priveľkým finančným záväzkom alebo by ste ešte nevedeli efektívne zariadenie využiť a bolo by prevádzkovanie produkčného zariadenia ekonomicky stratové?

Spýtajte sa nás a naisto nájdeme riešenie, ktoré bude výborným kompromisom medzi kvalitou, výkonom a cenou.

Od vzniku našej spoločnosti v roku 1992, sa neustále zaoberáme aj používanými zariadeniami, ktoré repasujeme a ponúkame ďalej spokojným zákazníkom. Aj naše oddelenie tlačových služieb sa jedného dňa dostalo do bodu, kedy sme si museli odpovedať na otázky typu: Ako ďalej? Ako pridať na výkone? Ako udržať kontinuálnu kvalitu tlače pri veľkých tlačových úlohách? Ako investovať do technológie, no ostať stále vo finančnom bezpečí?

Samozrejme sme si uvedomovali, že produkčné zariadenia sú samostatná kategória a využitie produkčných EKOLINE zariadení pre komerčné využitie môže mať svoje úskalia. Napriek možným rizikám sme to skúsili a dlhoročné skúsenosti nám ukázali, že to bolo veľmi správne a prezieravé rozhodnutie. V našom  Online tlač stredisku využívame už niekoľko rokov repasované produkčné zariadenia. Aktuálne využívame k našej plnej spokojnosti jedno monochromatické zariadenie RICOH PRO 1107ex s rýchlosťou 110A4/min a dve farebné produkčné zariadenia RICOH PRO C901s Graphic Arts Edition s rýchlosťou 90A4/min.

Ak EKOLINE produkčné zariadenia sú dobré pre nás na komerčné využitie, tak to určite bude fungovať aj pre Vás. Dostanete presne to isté ako naša Online tlač prevádzka, a to je cenovo dostupné produkčné zariadenie so zárukou a k tomu  kvalitný, rýchly a spoľahlivý servis.

Za opýtanie nič nedáte a ak nás prídete navštíviť,  pozrieť si stroje v reálnej prevádzke, urobíme Vám aj dobrú kávu.

Teším sa na Vás.

kolektív COPY OFFICE s.r.o.