loading1
loading2
alt

CLOUD je budúcnosť tlače, skenovania a ukladania dokumentov

kategória

Ako sa to robí

autor

CopyOffice

Za posledné roky sa v IT svete zmenilo neuveriteľne veľa vecí a objavili sa rôzne nové riešenia a technológie. Každý výrobca, ktorý pôsobí v tlačovom prostredí, preto musí tieto trendy nasledovať, a ak ich náhodou sám nevymyslel, čo najskôr ich implementovať do svojich zariadení a softvérových riešení.

Na cloude bude „zajtra“ každý. Prečo nebyť medzi prvými?

Najväčšou výzvou pre všetky firmy v súčasnosti je byť efektívny a pracovať čo najviac v reálnom čase. Je minulosťou doba, kedy sa 3 týždne nič neudialo a obchod nebol stratený, resp. nevznikla škoda. Dnes sa všetko počíta v hodinách, a ak chce firma rýchlo reagovať, musí mať k dispozícii v každom okamihu všetky dôležité dokumenty, aby s nimi mohli pracovníci firmy pracovať a vedeli ich zdieľať. Bývalo bežným zvykom mať vlastný server a tam si súbory ukladať. Dnes, keď sa veľmi často stretávame s hackerskými útokmi, je dôležité mať dáta a dokumenty naozaj bezpečne uložené, zálohované, ale zároveň prístupné, kdekoľvek a kedykoľvek. Múdry sa učí na chybách iných a tí ostatní na vlastných. Aj my sme sa poučili hneď potom, ako nás zasiahol útok hackerov. Nie je príjemné byť 3 dni doslova odrezaní od firemných údajov a možnosti reagovať na požiadavky zákazníkov. A to sme mali ešte šťastie, lebo sme robili pravidelné zálohy vnútri aj mimo firmy. Ale server sme museli inštalovať od nuly.

RICOH SMART INTEGRATION (RSI) alebo ako tlač a skenovanie spojiť s Cloudom.

Spoločnosť RICOH, ako líder v informačných technológiách vytvoril jedinečné riešenie, vďaka ktorému viete byť spojený priamo cez multifunkčné zariadenia s vašim virtuálnym úložiskom. Je jedno, či sa jedná o SharePoint, Google Drive, My Drive, DropBox alebo One Drive. Jednoducho vytvorené spojenie na pár klikov vás už dnes vie posunúť na vyššiu úroveň. Získate možnosť skenovať do cloudového úložiska dokument, ktorý hneď prešiel OCR, alebo vytlačiť dokument, ktorý je na Cloude umiestnený, aj keď nemáte pri sebe Váš počítač.

RSI a DocuWare – viac ako len skenovanie a tlač.

Aby sme však nehovorili len o jednoduchom procese tlače a skenovania, RSI obsahuje aj konektor na sofistikovaný DMS (document management system) DocuWare. V tomto spojení vedia byť vaše dokumenty (faktúry, objednávky, zmluvy,…) po odoslaní z multifunkčného zariadenia okamžite a automaticky importované do systému a následne zaradené do automatických procesov.

Spýtajte sa nás, ako by to mohlo fungovať aj pre vás.

> > > RSI v kocke < < <

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky