loading1
loading2

Prišli ste vo svojom podnikaní do bodu, kedy potreby vašej tlače presahujú možnosti bežných kancelárskych zariadení? Tlačíte niekoľko tisíc strán denne, máte bežnú kancelársku tlačiareň, technické problémy a vysoké náklady ???

Riešenie na tieto problémy sa volá Produkčná  Tlačová Technológia, ktorá disponuje extrémnym výkonom až 1.000.000 strán mesačne a to pri stálej kvalite výtlačku. RICOH PRO 83xx séria od 96 až po 136A4/min je zástupcom pre tlač čiernobielych dokumentov a RICOH PRO C53xx séria je vstupom do farebnej produkčnej tlače s rýchlosťou až 80A4 farebných strán za minútu a s výkonom 150.000 strán mesačne.

Máte pocit, že investície do nových produkčných zariadení by boli pre Vás priveľkým finančným záväzkom alebo by ste zatiaľ ešte nevedeli efektívne zariadenie využiť a bolo by prevádzkovanie nového produkčného zariadenia ekonomicky stratové?

Máme pre vás aj v tomto prípade riešenie. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1992, sa neustále zaoberáme aj používanými zariadeniami, ktoré repasujeme a ponúkame ďalej našim dlhoročným spokojným zákazníkom. Aj naše oddelenie digitálnych tlačových služieb sa jedného dňa dostalo do bodu, kedy sme si museli odpovedať na otázky typu: Ako ďalej? Ako pridať na výkone? Ako udržať kontinuálnu kvalitu tlače pri veľkých tlačových úlohách? Ako investovať do technológie, no ostať stále vo finančnom bezpečí?

Samozrejme sme si uvedomovali, že produkčné zariadenia sú samostatná kategória a využitie produkčných EKOLINE repasovaných zariadení pre komerčné využitie môže mať svoje úskalia. Napriek možným rizikám, sme to skúsili a dlhoročné skúsenosti nám ukázali, že to bolo veľmi správne a prezieravé obchodné rozhodnutie. Navyše naše reálne skúsenosti s prevádzkou a servisom produkčných zariadení vo vlastnej réžii nás oprávňuje povedať, že vieme byť spoľahlivým obchodným a servisným partnerom aj pre vašu spoločnosť

Ak EKOLINE produkčné zariadenia sú dobré pre nás a naše komerčné využitie, tak to určite bude fungovať aj pre Vás. Dostanete presne to isté ako naša Online tlač prevádzka, a to je cenovo dostupné produkčné zariadenia a k tomu  kvalitný, rýchly a spoľahlivý servis na najvyššej profesionálnej úrovni. Spýtajte sa nás na RICOH PRO81xx sériu.

Máte záujem o viac informácii k produkčným zariadeniam?