loading1
loading2
alt

Istota v neistých časoch pri začiatkoch podnikania

category

Keď ide o peniaze

author

CopyOffice

Tí, ktorí sa pustili do nového biznisu vedia, že to nie je prechádzka ružovým sadom. Nové start-upy si vyžadujú strašne veľa tvrdej práce, plánovania a čo je najhoršie, množstvo peňazí. Takže musíte byť šikovní a premýšľať o čo najväčšom počte riešení na šetrenie peňazí, aby nebol začiatok takou finančnou záťažou.

Napríklad v kancelárskom prostredí môže technické vybavenie, ako sú počítače, tlačiarne a kopírky, viesť k vysokým investíciám, ak kupujete. Napriek tomu existujú alternatívne možnosti, najmä pokiaľ ide o kopírky a tlačiarne. Napríklad lízing kopírok a lízing tlačiarní vám môže pomôcť začať s lacnejším riešením financovania vášho kancelárskeho vybavenia, čo umožní naštartovať nové podnikanie bez toho, aby ste boli viazaní dlhými zmluvami alebo platili za nesmierne drahé vybavenie.

Lízing kopírky pre každého

Bez ohľadu na veľkosť vášho nového podniku a akékoľvek potreby týkajúce sa požiadaviek na kopírovanie sa musíte najskôr pokúsiť zabezpečiť, aby to, čo si kúpite alebo si prenajmete, vyhovovalo všetkým vašim potrebám. Ak chcete udržať náklady čo najnižšie, vyberte si iba stroj s funkciami, ktoré skutočne potrebujete. Ak máte len minimálne požiadavky na kopírovanie a tlač, nemá zmysel mať drahú kopírku s množstvom funkcií, ktoré nevyužijete. Na druhej strane, väčšia spoločnosť, ktorá používa oveľa väčšie množstvá duplikovaného materiálu, by si mala vybrať kopírku uľahčujúcu všetky procesy a s väčším výkonom. Pred výberom kopírky alebo tlačiarne si presne definujte svoje potreby, aby ste boli dobre informovaní o svojich presných požiadavkách.

Či už sa jedná o krátkodobý, alebo dlhodobý lízing kopírok, v kategórii ponúkaných služieb EKOLine poskytujeme všetky zariadenia bez viazanosti. Posledné roky neistoty vďaka pandémii a aktuálne aj vojnovému ohrozeniu ponúkame všetkým klientom skutočnú pomoc v podnikaní, ktoré nemusí byť vždy dlhodobo isté. Touto formou pomôžeme ušetriť hotovosť, pretože sa uvoľní kapitál, ktorý by ste priamo minuli pri kúpe tlačiarne.

Obrovským prínosom je aj to, že vaša spoločnosť ide s dobou, pretože kopírku môžete aktualizovať počas doby lízing, ak napríklad expandujete. Okrem toho vám lízing umožňuje mať vždy k dispozícii najmodernejšie a energeticky úsporné kopírky namiesto toho, aby ste zostali so starým zariadením, ktoré ste si kúpili pred niekoľkými rokmi a ktoré nemôže fungovať tak dobre ako predtým. Ak chcete byť úspešným podnikom, musíte inovovať a pravidelne meniť technické vybavenie. Lízing kopírok k tomu pomôže. Vďaka modernejším zariadeniam sa môže Vaša spoločnosť rozvíjať a nezostane pozadu. Lízing je flexibilné a nákladovo efektívne riešenie pre spoločnosti, ktoré vám umožňuje získať najnovšiu technológiu.

Počas celej doby lízingu máte istotu, že aj v prípade nepredvídaných finančne náročných problémoch, sa môžete starať o rozvoj svojho biznisu, nakoľko starosti o servis zariadenia má na starosti firma od ktorej ho máte na lízing. Takto viete šetriť čas a svoje financie investovať do rozvoja firmy a nie do údržby ( nákladov) firmy.

Lízing kopírok sa preto stáva čoraz obľúbenejším u nových podnikov, pretože sa môžu vyhnúť veľkým výdavkom, ktoré si vyžaduje nákup kopírok.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky