loading1
loading2
alt

Multifunkčná tlačiareň dokáže zázraky

kategória

Ako sa to robí

autor

CopyOffice

Prehľadné a čitateľné dokumenty sú dôležitou súčasťou podnikania. V súčasnosti sa mnohé spoločnosti a organizácie snažia tlačiť čo najviac dokumentov vo vlastnej réžii, namiesto toho, aby ich zadávali do tlačiarní. V týchto prípadoch môže byť moderná multifunkčná tlačiareň veľmi užitočná.

Vedeli ste však, že multifunkčné tlačiarne dokážu viac ako len tlačiť na obyčajný papier, skenovať, kopírovať a faxovať? (Odtiaľ pochádza názov multifunkčná tlačiareň.) Dnešné multifunkčné tlačiarne majú mnoho funkcií, ktoré presahujú rámec tlače štandardného formátu dokumentu. Aj keď to závisí od značky a výrobcu, multifunkčné tlačiarne často dokážu oveľa viac, vrátane tlače na veľkoformátový papier, napríklad bannery a väčšie formáty papiera.

Skvelé veci, ktoré môžete robiť s multifunkčnými tlačiarňami

Dokončovacie funkcie, ako je obojstranná tlač (tlač na dve strany) a zošívanie, môžu podniky využiť na zefektívnenie tlačového prostredia, ako aj na zvýšenie jeho výkonu. Tu sú niektoré z pokročilých funkcií, vďaka ktorým môžu byť Vaše dokumenty úžasné a zároveň ušetriť prácu.

Vďaka príslušenstvu k multifunkčným zariadeniam môže byť automatické zošívanie hračkou

Prečo strácať čas svojich pracovníkov ručným zošívaním dokumentov? Mnohé multifunkčné tlačiarne dokážu automaticky zošívať dokumenty na rôznych miestach a niektoré dokonca vytvárať zošité a zložené brožúry. Vďaka možnosti rýchleho zošívania daných tlačových úloh môžu multifunkčné zariadenia skutočne urýchliť proces vytvárania dokumentov a zároveň uvoľniť čas zamestnancov. Tu je úžasná moderná obmena zošívania: namiesto kovových sponiek niektoré multifunkčné tlačiarne použijú „prelis“ v rohu hárku papiera, pretože to uľahčuje recykláciu a skartáciu dokumentov.

Multifunkčné zariadenia môžu ľahko automatizovať zoraďovanie a triedenie

Triedenie a zoraďovanie dokumentov môže byť časovo veľmi náročné a vyčerpávajúce pre Vašich administratívnych pracovníkov. Svoj čas môžu venovať iným veciam ako tejto únavnej úlohe. Možnosť dokončenia triedenia, ktorú využíva multifunkčná tlačiareň, môže tímu pomôcť zvládnuť veľké dávky tlače. Vďaka dostupným špecifickým nastaveniam môžete triedenie prispôsobiť svojim potrebám a ľahko zefektívniť produkciu dokumentov.

Multifunkčné zariadenia môžu ušetriť čas pri skladaní dokumentov

Skladanie dokumentov je ďalšia vec, ktorú nepotrebujete, aby robili administratívni pracovníci. Okrem toho, ak papier skladá človek, môže dôjsť k mnohým chybám. Papier nemusí byť zložený dôsledne alebo nemusí byť zložený dostatočne. S multifunkčnou tlačiarňou však môžete dosiahnuť ostré záhyby dokumentov, ktoré budú konzistentné vo všetkých oblastiach. Navyše, skladanie bude oveľa rýchlejšie, keď to urobí multifunkčná tlačiareň.

Multifunkčné zariadenia môžu slúžiť, aj ako automatické dierovačky

Opäť platí, že prečo by mal Váš tím strácať čas opakujúcimi sa nudnými úlohami, keď to dokáže multifunkčná tlačiareň? Dierovanie môže byť namáhavé pre ruky, a tiež je menej pravdepodobné, že bude dôsledné, keď to robia ľudia. Správna multifunkčná tlačiareň zvládne automatizované dierovanie rýchlo a bez námahy. Celá funkcia dierovania je skvelá, keď chcete vytvárať brožúry a dokumenty do zakladačov.

Multifunkčné zariadenia sa môžu stať plnohodnotnými výrobcami brožúr

Niektoré modely multifunkčných tlačiarní obsahujú plnohodnotný systém na tvorbu brožúr, ktorý bude zahŕňať celý rad integrovaných možností dokončovania dokumentov. Tieto možnosti dokončovania pomôžu Vašej firme rýchlo vytvoriť profesionálne a krásne tlačoviny.

Hľadáte najlepšiu multifunkčnú tlačiareň?

Ak Vaša multifunkčná tlačiareň nemá niektoré z týchto pokročilých možností, možno je čas na inováciu. Ponúkame kompletný výber multifunkčných tlačiarní, ktoré môžu skutočne zlepšiť efektivitu Vašej firmy vďaka najnovším technologickým funkciám. Naši odborní technickí konzultanti dokážu posúdiť potreby Vašej firmy a odporučiť najlepšie zariadenie pre Vaše konkrétne požiadavky.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky