Power PDF

Spolupráca a produktivita za prijateľnú cenu.

Výkonný softvér s pokročilými funkciami a užívateľsky prívetivým rozhraním, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle zostavovanie, porovnávanie upravovanie, skenovanie, prehľadávanie, tlač a schvaľovanie formulárov a dokumentov PDF.

Najlepší užívateľský zážitok a hodnota.

Power PDF predstavuje rozumnejšiu investíciu do softvéru pre prácu so súbormi PDF. Konečne existuje alternatíva k Adobe Acrobat, ktorá naviac ponúka intuitívne rozhranie v štýle sady Office, takže užívatelia môžu pracovať spôsobom, ktorý dobre poznajú. Nechýba ani celý rad funkcií, ktoré boli špeciálne navrhnuté na zvýšenie produktivity podnikania na maximum. V aplikácii Power PDF získate všetky nástroje nevyhnutné na vytváranie anotácií a značiek, zabezpečenie a kompresiu súborov PDF a naviac ďalšie funkcie na prevod, vyhľadávanie a pripájanie dokumentov a pod.

Produktívnejší prevod tlačených materiálov do formátu PDF.

Súbory PDF môžete vytvárať priamo zo skenera časovo úsporným skenovaním do súboru PDF jediným kliknutím. Skenovať možno do štandardného obrázku a prehľadávatelných a upraviteľných formátov PDF. Skenovanie a zvýrazňovanie, preškrtávanie alebo podčiarkovanie - všetko urobíte v jednom kroku.

Vytváranie súborov PDF z ľubovoľnej počítačovej aplikácie s funkciou tlače.

Okamžite vytvoríte súbory PDF plne vyhovujúce štandardu s možnosťami zabezpečenia ktoré sú kompatibilné so všetkými prehliadačmi súborov PDF. Pri vytváraní dokumentov PDF zo súbrov aplikácií Microsoft Word, Excel a PowerPoint môžete dokonca pridávať záložky a prenášať hypertextové odkazy.

Neprepisujte svoje dokumenty.

Pokiaľ musíte pracovať s dokumenti PDF v iných aplikáciách, nestrácajte čas tým, že ich budete vytvárať znova - preveďte ich. Komplexné rozloženie so stĺpcami, tabuľkami a grafikami možno verne reprodukovať v dokumentoch aplikácií Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Corel, WordPerfect. Získate tiež výnimočne vysokú mieru kontroly nad tabuľkami a funkcie, ktoré umožňujú zlúčiť všetky stránky súboru PDF do jednej tabuľky aplikácie Excel, čím sa vyhnete únavnému vyberaniu a vkladaniu. Z dokumentu PDF môžete dokonca vybrať, skopírovať a previesť iba vybrané oblasti textu, ktoré potrebujete.

Jednoduché zlučovanie a zostavovanie dokumentov.

Zlučovanie súborov a odoberanie alebo nahradzovanie stránok sa robí ľahko preťahovaním myšou. Je možné zobrazovať a vyberať stránky zo zdrojového dokumentu - napríklad z aplikácie Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect a vo formáte JPG, BMP, TIF alebo XPS - a vložiť ich do cieľového dokumentu. Pomocou myši jednoducho pridáte stránky do cieľového súboru PDF. Dávkové nástroje vám pomôžu s atutomatizáciou opakujúcich sa úloh a zlepšia efektivitu na pracovisku.

Vytváranie dokumentov s profesionálnejším vzhľadom.

Poskytuje dokumenty, ktoré vypadajú rovnako dobre po vytlačení ako na obrazovke, bez ohľadu na to, kam ich posielate alebo kde ich zobrazujete. Zlučuje ľubovoľné typy súborov alebo zložiek do pútavých portfólií PDF s výraznými titulnými stránkami, ktoré povedú čiateľa a možno ich zobraziť v ľubovoľnom rozšírenom programe na čítanie súborov PDF. Ak chcete svoje myšlienky vyjadriť pútavým spôsobom, pridávajte do dokumentov obrázky, grafiky, filmy, zvuk alebo 3D kresby.

Pripojenie dokumentov ku cloudu.

Teraz máte možnosť ukladať dokumenty do cloudu a následne k týmto dokumentom pristupovať. Spolupracovať môžete s cloudovými službami Box, GoogleDrive, Windows Live, SkyDrive, Evernote a Dropbox. Prístup ku svojim dokumentom získate kedykoľvek, kdekoľvek prostredníctvom webu alebo aplikácií podporovaných na mobilných zariadeniach.

Diktovanie poznámok.

Pomocou integrovanej aplikácie Dragon Notes jednoducho a bez písania nadiktujete text, ktorý sa potom v súbore PDF zobrazí ako poznámky - tento rýchly a presný postup šetrí čas a zvyšuje produktivitu.

Zhromažďovanie informácií pomocou formulárov.

Nedovoľte, aby nepríjemnosti spojené s vyplňovaním formulárov spomaľovali chod vášho podniku. FormTyperTM automaticky prevádza formuláre bez možnosti vyplňovania na vyplniteľné formuláre PDF, ktoré je možné skompletovať, uložiť a odoslať e-mailom. Pomocou ľahko použiteľných nástrojov na kreselenie formulárov môžete vytvárať formuláre od začiatku. Informácie vo vyplnených formulároch možno exportovať a potom triediť, vyhľadávať a analyzovať s použitím rozšírených typov súborov databáz a tabuliek, ako je XFDF, XML, TXT a CSV.

Inteligentnejšie vyhľadávanie.

Získajte najpresnejší prevod do prehľadávateľného súboru PDF, ktorý je k dispozícii v akomkoľvek riešení pre prácu so súbormi PDF. V dokumente možno prehľadávať všetky časti (dokonca aj obsah záložiek a komentárov), takže určite nájdete to, čo hľadáte. Pomocou inteligentej funkcie Looks Like SearchTM rýchlo nájdete obsah ako sú čísla kreditných kariet a e-mailové adresy, prostredníctvom alfanumerického vzoru namiesto presného textu. Automatické zvýraznenie, prečiarknutie alebo podčiarknutie výsledkov vyhľadávania umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie úpravy súborov PDF.

Zlepšenie zabezpečenia dokumentov

Pridaním hesiel s použitím bezpečného 128 alebo 256bitového šifrovacieho algoritmu AES a ovládacích prvkov oprávnení do súborov PDF je možné riadiť zobrazovanie, tlač a zmeny dokumentov. Pomocou podpisov držiteľa, kryptografických podpisov spoločnosti Microsoft alebo podpisov tretích strán overujte vlastníkov dokumentov. Lepšie zabezpečenie dokumentov dosiahnete tiež zlúčením všetkých obsiahnutých položiek, napríklad podpisov, razítiek, značiek, anotácií, vyplnených polí formulárov a grafík. Táto funkcia je obzvlášť vhodná na obmedzenie zmien dokumentov pri archivácii alebo elektronickom zaraďovaní.