loading1
loading2
alt

RICOH MEETING SPACES

kategória

Ako sa to robí

autor

CopyOffice

V novej ére „hybridnej práce“ nachádzajú firmy spôsoby, ako udržať prepojenie zamestnancov bez ohľadu na lokalitu, kde sa práve nachádzajú. Tradičné kancelárske priestory prispôsobujú rastúcemu dopytu po technológiách v oblasti videokonferencií, a tak uľahčujú zamestnancom virtuálne “osobné“ stretnutia.

RICOH Meeting Spaces je navrhnutý tak, aby vám poskytol najlepší možný zážitok zo stretnutia na základe priestoru, v ktorom sa nachádzate. Je optimalizovaný pre prácu s poprednými platformami pre videokonferencie, ako sú Microsoft Teams a Zoom, využíva najmodernejšiu technológiu od popredných výrobcov v odbore. Systém inštaluje a podporuje priamo spoločnosť Ricoh.

Pokročilé vizuálne prostriedky

Displeje LG s rozlíšením Ultra HD poskytujú živý a realistický obraz a panel IPS umožňuje vyššiu reprodukciu farieb a čistotu v širokých uhloch. Kamery typu „všetko v jednom“ značky Logitech sa vyznačujú filmovou kvalitou a ostrým obrazom v rozlíšení 4K. Využívajú najnovšiu dostupnú technológiu vrátane technológie RightSight™, ktorá upravuje polohu kamery a priblíženie tak, aby našla a zobrazila ľudí v miestnosti.

Krištáľovo čistý zvuk

Kamery sú vybavené pokročilou zvukovou technológiou. Reproduktory zabezpečujú silný zvuk, ktorý vyplní priestor tak, aby bolo zreteľne počuť každý hlas. Technológia RightSound™ je optimalizovaná pre ľudský hlas, redukuje nežiaduce zvuky (napríklad zvuky ventilátorov a klávesníc) a presne identifikuje aktívny hlas, aby boli jednotlivé slová zreteľne vyjadrené.

Jednoduché ovládanie

Tieto prvky je možné spárovať s ovládacím zariadením v miestnosti, ktoré je vopred nakonfigurované pomocou softvéru optimalizovaného pre miestnosť od spoločnosti Microsoft alebo Zoom. Vďaka neustálej pripravenosti sa môžete pripojiť do stretnutia jedným ťuknutím, aby vaše online relácie boli jednoduché a pohodlné. Zároveň získate kompletný balík pre transformáciu, ktorý vyhovuje požiadavkám hybridnej práce a vytvára prosperujúce moderné kancelárske prostredie.

Optimalizované riešenia

Prepojením produktov firmy Ricoh z oblasti komunikačnej techniky s ďalšími technológiami vznikajú flexibilné riešenia pre akúkoľvek zasadaciu miestnosť. Podpora pre prezentáciu, zdieľanie obsahu, porady a videokonferencie môžu fungovať ako jeden celok, v ktorom je prioritou jednoduchosť obsluhy a schopnosť integrácie do firemnej infraštruktúry.

Interaktívne whiteboardy a projektory Ricoh spolu so systémami Crestron, Barco alebo Cisco premenia zasadaciu miestnosť na moderné pracovisko, ktoré spĺňa najvyššie nároky na súčasné spôsoby komunikácie.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky