loading1
loading2
alt

RICOH prepojil multifunkčné zariadenia a CLOUD-ové služby

category

Technické okienko

author

CopyOffice

Na prístup ku cloudovým službám v našich zariadeniach je vyvinutá platforma RICOH Smart Integration (RSI)

Platforma RICOH Smart Integration ponúka aplikácie s jednoduchým používaním, ktoré spájajú vašu multifunkčnú tlačiareň Ricoh s populárnymi cloudovými službami tretích strán (Google, Dropbox a iné). Svoje dokumenty máte prístupné v elektronickej podobe a pre prácu s nimi sa nemusíte viazať na jeden počítač alebo sieť. Dôležité informácie a dokumenty máte okamžite prístupné a pripravené na používanie a zdieľanie. Celé tímy môžu na nich pracovať odkiaľkoľvek.

Pracujte efektívnejšie a produktívnejšie pripojením svojho multifunkčného zariadenia k externým cloudovým službám, ako sú Dropbox, Google Drive, SharePoint, Office 365, OneDrive. Skenujte do mailu, boxu, a cloudových úložísk. Používajte a pracujte s dokumentami v elektronickej podobe (šetríte papier a pomáhate chrániť prírodu). Až keď celý tím dokončí prácu na jednom projekte, vytlačte výsledný dokument z cloudového úložiska.

Pri používaní multifunkčnej tlačiarne spolu s nainštalovanou RSI technológiou môžete:

  • Konvertovať svoje papierové dokumenty na editovateľné digitálne formáty pomocou OCR
  • Skenovať dokumenty do cloudového úložiska.
  • Tlačiť dokumenty z cloudového úložiska bez IT serverov.
  • Automatizovať každodenné pracovné postupy, aby ste pracovali šikovnejšie, rýchlejšie a nákladovo efektívnejšie.
  • Znížiť svoje kancelárske, tlačové a papierové náklady.

Používateľský komfort a vysoká bezpečnosť sú hlavnými dôvodmi používania Cloudových služieb. Pri tlačiarňach je jednoznačne benefitom rýchle vykonávanie tlačových úloh v pracovnej skupine. Potrebujete si urgentne vytlačiť alebo stiahnuť dokument, ktorý nemáte pri sebe? Pripojte sa k svojmu Cloudovému úložisku a nechajte si dokument vytlačiť alebo si ho stiahnite do mobilu. Potrebujete skenovať niekoľkostranový dokument? Skenujte ho priamo do Cloudu a nezaberie vám miesto v PC alebo mobilnom zariadení.

Skenovanie na Cloud a tlač z Cloudu má jednoznačne pozitíva. Ale aby ste sa vyhli rizikám spojených s jeho používaním, dbajte o bezpečnosť svojich zariadení, z ktorých na neho pristupujete. Služba RSI má viacej balíkov, z ktorých si môže klient vybrať balík aktívnych služieb podľa svojich potrieb. Výhodou je 30-dňová skúšobná doba, kde si otestujete čo asi tak bude potrebovať.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky