loading1
loading2
alt

Ricoh Spaces

kategória

Ako sa to robí

autor

CopyOffice

Žijeme v neustále meniacej sa dobe, kedy sa musia i firmy adaptovať na zmeny a situácie. Vzniká tak  tlak, nielen na organizáciu procesov ale i na efektivitu využívania priestorov, ktoré má firma k dispozícii.

Jednou z možností je správa pracoviska na báze cloudu, ktorým je Ricoh Spaces. Toto riešenie bolo vytvorené pre zvýšenie efektivity práce v oblasti rezervácie miest, rokovacích miestností, navigačných systémov alebo prepojených senzorov loT.

Ako funguje Ricoh Space?

Pomocou týchto nástrojov prináša Ricoh Space cestu ku flexibilnému a maximálne využitému pracovisku s efektívnymi nákladmi. Systém Ricoh Spaces umožňuje riadenie zasadacích miestností, aj jednotlivých pracovísk pomocou desktopovej aj mobilnej aplikácie, ich rezerváciu, blokovanie alebo spravovanie incidentov. Sústava priestorových senzorov vyhodnocuje reálnu prevádzku kancelárie a poskytuje potrebné dáta k optimalizácii. Rezervačné systémy zabránia konfliktom pri plánovaní stretnutí a pomôžu efektívne využívať nákladné kancelárske priestory.

Vďaka systému Ricoh Space budete mať pod kontrolou využitie všetkých pracovných miest, pohyb každej návštevy, vrátane jej automatickej navigácie do tej správnej zasadačky, ktorá je vďaka šikovnému systému vždy čistá a 100% funkčná. Zaistíte tiež dodržiavanie potrebných hygienických nariadení pomocou rýchleho nastavenia bezpečných rozostupov medzi pracovnými miestami, ktoré sú monitorované spoľahlivými senzormi.

Zmeňte vnímanie firemného priestoru

Firmy si čoraz častejšie uvedomujú ako dokáže kvalita priestoru ovplyvniť pozitívne kreativitu a výkonnosť zamestnancov. A tak umiestňujú v rámci open space priestorov špeciálne uzavreté boxy, ktoré slúžia na mítingy, telefonovanie a akékoľvek online prepojenie.  V týchto menších vyhradených priestoroch môžu nerušene zamestnanci pracovať a nerušiť tak pri práci ostatných. 

Na firemnú kultúru a motiváciu zamestnancov má pozitívny vplyv i vytváranie odpočinkových zón, kde sa môžu zamestnanci odreagovať od intenzívnej práce a utriediť si tak svoje myšlienky.

Rôzne výskumy potvrdzujú, že kvalitná prestávka v práci môže zlepšiť pracovný výkon i psychickú pohodu zamestnancov.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky