loading1
loading2
alt

Riešenie nedostatku tlačiarní na trhu

kategória

Keď ide o peniaze

autor

CopyOffice

Sledujeme signály, ktoré vysiela trh (nielen z našej oblasti pôsobenia) a snažíme sa pružne a v predstihu reagovať na situáciu a vývoj na trhu. Prispôsobili sme tomu aj systém objednávania produktov a  v rozumnej miere sme sa predzásobili určitým objemom nových zariadení, tonerov a dielov, aby sme v prípade meškania dodávok mali materiál na sklade a boli schopní splniť povinnosti, ktoré nám vyplývajú zo zmlúv a požiadavky zákazníkov.

EKOline tlačiarne sú riešením

Hoci aktuálne nemáme všetky modely tlačiarní podľa požiadaviek klientov, máme k dispozícii „ekoline zariadenia“. Čo sú ekoline zariadenia? Sú to repasované multifunkčné tlačiarne, starostlivo vyberané, v 100%-nom stave, ktoré boli určené od inštalácie na krátkodobé prenájmy resp. predvádzanie zákazníkom, alebo boli u iného zákazníka 3-4 roky a po výmene za nové sa nám vrátili. Majú perfektnú kondíciu a nájdu využitie pri požiadavkách akými sú krátkodobé projekty, konferencie, kongresy, krátkodobé navýšenie kapacity tlače, ale aj dlhodobé prenájmy. Tam, kde zákazník potrebuje veľkú flexibilitu, resp. výhodný pomer cena/výkon.

Zmluvy o prenájme na tieto zariadenia sú bez časovej viazanosti.

Zariadenie môže klient v prípade potreby vymeniť za iný, výkonnejší model.

V prípade „nepotreby“ ho môže vrátiť bez sankcií.

Prenájom ekoline zariadení vieme ponúknuť klientom, ktorý požadujú prenájom nového zariadenia, kým dorazí ich vysnívaný model.

Klientov, ktorý uprednostňujú nákup pred prenájmom tak môžeme zachrániť pred nákupom nechceného produktu, ktorý nezodpovedá ich predstavám či potrebám, ale je jediný k dispozícii.

Jednoducho, preklenieme obdobie nedostatku.

Vďaka vyškoleným technikom stroje s aktívnymi zmluvami sme udržiavali a aj udržiavame v najlepšej kondícií. Sú tak schopné plného výkonu aj po svojej, výrobcom stanovenej životnosti. Dokážeme preto hodnotu zariadenia rozložiť na dlhšie obdobie a klientom poskytnúť možnosť úspory investícií. V spojení kvalitného servisu a úspor na strane klienta získavame spokojných zákazníkov, ktorí sa na nás obracajú aj potom, ako ich pôvodný stroj „dožije“.

V tejto dobe sa ukazuje akou veľkou konkurenčnou výhodou je mať kvalitný tím servisných technikov. A myslím si, že ich aj máme. Nespíme však na vavrínoch, stále na sebe pracujeme, zodpovedne pristupujeme k našim povinnostiam a snažíme sa tak dať jasný signál zákazníkom, že aj v ťažkých časoch sa na nás môžu spoľahnúť.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky