loading1
loading2
alt

Vysoko-kvalitná atramentová tlačiareň Ricoh Pro VC80000 bude ešte dokonalejšia

category

Novinky a aktuality

author

CopyOffice

Medzi najbežnejšie konfigurácie dokončovacích prác pre tlačiareň VC80000 patrí:

  • Revolution 50 Roll-to-Roll: vrátane najnovšej odvíjačky u50 a prevíjačky r50 s rýchlosťou až 250 m/min a podporou médií od 40 do 350 g/m2.
  • Zero Speed Splicer Roll 55: automatizuje výmenu roliek bez zastavenia tlačiarne, čím zachováva nepretržitú produkciu.
  • Revolution 50 Cut & Stack: vysokorýchlostná univerzálna rolka na rezanie a stohovanie, podporuje rôzne konfigurácie, ako sú stohy 1-up, 2-up merged, 3up a 4-up, s funkciami variabilnej dĺžky hárkov na automatickú zmenu formátu.
  • TC 1550 HS Dynamic Processors: ponúka perforáciu na mieru na požiadanie a voliteľné dynamické dierovanie alebo bodovanie, vhodné pre množstvo úloh v segmente direct mail a komerčnej tlače.

Okrem toho budú takéto konfigurácie k dispozícii na požiadanie pre šírku pásu až do 584 mm, aby sa zosúladili s jedinečnými možnosťami spoločnosti Ricoh a maximalizovali potenciál tejto tlačiarne.

Harm Jan Hulleman, obchodný riaditeľ spoločnosti Tecnau, a Al Sames, prevádzkový manažér CEC v spoločnosti Ricoh Europe, vyzdvihujú bezproblémovú integráciu a výhody pre produktivitu, ktoré prináša používateľom. Táto inštalácia, predvedená v Európskom centre v Telforde vo Veľkej Británii, využíva komplexný rad dokončovacích zariadení Tecnau na zvýšenie kvality a efektívnosti výstupu.

Zároveň obe spoločnosti pripravujú spoluprácu aj v prípade kombinácie iných svojich produktov, aby zákazníkom dokázali priniesť čo najširšie portfólio možností jednoduchej a efektívnej tlače.

Zaujali Vás naše myšlienky?

Pozrite sa na ponuku tlačiarenských zariadení.

Farebné zariadenia

Multifunkčná tlačiareň farebná

Čiernobiele zariadenia

EKO farebné kopírky

EKO čiernobiele kopírky